en English
USD

KONTAKT

INFOLINIA

Salon Mazowiecka :

Tel. 56 611 61 11

Salon  Galeria Wnętrz AMC:

Tel. 56 622 09 07

pon. – pt. od 10:00 do 18:00

 

Opłata za połączenie zgodna ze stawką przewidzianą przez operatora wg aktualnego cennika.

Dane kontaktowe do poszczególnych salonów BETA Meble znajdują się w zakładce salony.

Wyślij wiadomość. Wszystkie pola z * są wymgane.

FAQ

W trosce o Państwa czas i komfort salony BETA Meble oferują montaż wybranych modeli mebli. Cennik usług montażu mebli jest dostępny w zakładce DLA CIEBIE

 

Ze względu na dużą ilość oferowanych tkanin, a także na ich strukturę, wzorniki są dostępne w Punktach Obsługi Klienta w salonach BETA Meble.

 

W salonach BETA Meble Klienci mogą dokonywać płatności gotówką oraz za pośrednictwem kart płatniczych i kredytowych. Zaliczka oraz cena zamówienia może również zostać opłacona przelewem na konto właściwego salonu (wskazując w tytule przelewu numer i datę zamówienia) lub poprzez zawarcie umowy kredytu ze współpracującą z salonem instytucją finansową (dla towarów niestandardowych nie ma możliwości finansowania zaliczki kredytem).

 

W salonach BETA Meble oferowana jest usługa transportu z wniesieniem. Usługa ta jest świadczona na indywidualne zamówienie Klienta w określonym obszarze od salonu. Cennik oraz strefy transportu są dostępne w zakładce DLA CIEBIE

BETA Meble nie prowadzi sprzedaży mebli przez Internet. Celem zamówienia wybranego mebla należy złożyć zamówienie bezpośrednio w salonie w Punkcie Obsługi Klienta.

Po dokonaniu zamówienia należy wpłacić zaliczkę w wysokości 10% (dla zamówień niestandardowych zaliczka wynosi 30%). W przypadku niewpłacenia przez Klienta zaliczki w całości w terminie 3 dni od sporządzenia zamówienia, ulega ono rozwiązaniu.

Salony BETA Meble nie organizują wysyłek mebli za granicę. Meble są transportowane w ramach określonych stref danego salonu. Dokładne informacje można znaleźć w zakładce DLA CIEBIE

Spora część produktów jest dostępna w salonie „od ręki”, natomiast realizacji mebli na zamówienie zależy od wybranego przez Państwa asortymentu mebli. Pracownicy BETA Meble na podstawie posiadanych informacji są w stanie oszacować przybliżony czas realizacji Państwa zamówienia.

Ze względu na to, że każdy salon ma różną przestrzeń aranżacji, w której prezentowane są produkty istnieje możliwość, że klient nie znajdzie w danym salonie wybranego przez siebie modelu mebla. Aby sprawdzić czy w wybranym salonie można obejrzeć określone meble na ekspozycji, należy skontaktować się z Punktem Obsługi Klienta.

Na stronie www.betameble.pl znajduje się wybrana część pełnego asortymentu dostępnego w salonach BETA Meble.

Dla Państwa wygody w salonach BETA Meble oferujemy różne systemy ratalne. Mogą Państwo skorzystać z usług współpracujących z BETA Meble instytucji finansowych. Więcej o oferowanych przez naszych Partnerów usługach ratalnych dowiedzą się Państwo w punktach obsługi ratalnej w salonach BETA Meble oraz w zakładce DLA CIEBIE.

Nie odnalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie lub chcesz podzielić się swoimi uwagami dotyczącymi BETA MEBLE?
Skorzystaj z formularza.

Our Brands

X